Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tensionohet debati mes Bleros dhe Gani Gërmisë në ‘Prime’ (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:59

Ganiu dhe Blero sot kanë debatuar në ‘Prime’ për Albën dhe mendimet e tyre për të.

Blero e quajti Albën se nuk është e sinqertë me Azemin dhe veten e saj.

Kurse, Ganiu këtë e kundërshtoi dhe tha se nuk ka mendim të tillë për Albën.

E kësaj deklarate i reagoi Blero duke i thënë që të mos ia përmend emrin./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.