Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tensionohet debati, Blero: Kush je ti? Ganiu: O ti djalë

NULL NULL
19.11.2023 00:28

Blero dhe Ganiu kanë pasur një debat të ashpër mes tyre.

Ai i tha Ganiut se në një moment i foli me injorancë, ndërsa Ganiu e mohoi një gjë të tillë duke i thënë se “as nuk jam kanë duke të pa”.

“Gani, cka e merr Blerimin ti vëlla i dashur. Kush je ti me përcaktu yll më së pari, kush je ti”, vazhdoi reagimi i Bleros, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Ganiu i kërkonte Bleros që të “mos bërtas sepse i ke 45 vjet dhe gëzon respekt”.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.