14:25, 23 Qershor 2020

Novak Gjokoviq ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.

Tenisti numër një në botë për meshkuj konfirmoi diagnozën gjatë një deklarate, përcjellë Klan Kosova.

Në prill, Gjokoviq kishte zbuluar se ai ishte refuzues i vaksinimit – dhe se mund të merrte rrugën e kthimit të tij në tenis konkurrues sapo sporti të rifillonte pas pandemisë koronavirus.

Konkurs Pune

Lexo më shumë