Teknologjia po shkatërron jetën tonë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Teknologjia po shkatërron jetën tonë

NULL NULL
14/06/2015

Është bërë krejtësisht e zakonshme që njerëzit kanë në duar vazhdimisht telefonat e tyre të mençur.

Të gjitha studimet e fundit tregojnë për ndikimin që kanë mediat sociale në ndikimin e kualitetit të përgjithshëm të jetës, transmeton Klan Kosova.

Shumica nga ne jetojnë në një botë virtuale, shpesh herë duke harruar se jashtë telefonave, kompjuterëve, llaptopëve dhe tabletëve është edhe një botë tjetër, por kjo reale.

Më poshtë janë disa foto që e ilustrojnë se sa shumë jemi të ndikuar nga teknologjia.

6

5

4

3 2 1

 

9

8

7