Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të tri pjesët e para në Superligë përfundojnë me rezultat 1-0

NULL NULL
12.03.2023 13:55

Janë kryer pjesë e para në tri ndeshjet super interesante në Superligën e Kosovës.

Pjesët janë kryer me befasi, pasi Llapi është në epërsi 1-0 ndaj liderit të tabelës, Ballkanit. Me po të njëjtin rezultat, në avantazh është edhe Malisheva ndaj Prishtinës.

Ndërkohë, edhe derbi i Anamoravës është kryer me rezultat të njëjtë, në favor të Dritës. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.