Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

NULL NULL
2 years më parë

Të premten mbrëma janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri pranë një klubi të natës në Prishtinë.

Ende nuk dihet arsyeja e përleshjes dhe nëse ka persona të lënduar nga ky rast.

Klan Kosova ka kontaktuar Policinë për të marrë më shumë detaje, por deri më tani nuk ka marrë përgjigje.

Lajmi do të përditësohet.

klankosova.tv