Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, vritet një person

NULL NULL
21.05.2023 18:49
Policia e Shqipërisë
Policia e Shqipërisë

Një person është vrarë pas disa të shtënave me armë zjarri në Kavajë.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit, shkruan Abcnews.al, transmeton Klankosova.tv.

Tutje, bëhet e ditur se policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.