Të shtëna me armë në Pejë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të shtëna me armë në Pejë

NULL NULL
29/05/2015

 Gjatë mbrëmjes së të enjtes janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Pejë.

Policia e Kosovës njofton se i janë përgjigjur menjëherë këtij rasti me ç`rast kanë takuar një dëshmitar i cili i ka njoftuar se katër persona kanë qenë me  dy automjete dhe janë gjuajtur në mes vete.

Nuk raportohet për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar .

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.