Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të premten nata finale e Vihuela Guitar Fest

NULL NULL
16.11.2023 23:02

Të premten do të mbahet shfaqja e fundit në festivalin e kitarës Vihuela.

Performues në natën finale është kitaristi Timotej Kosovinc.

Koncerti i tij do të mbahet në Pallatin e Rinisë, në Sallën e Ateliesë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.