Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të plagosurit dërgohen në Qendrën Klinike në Shkup

NULL NULL
09.05.2015 17:12

Ndërsa aksioni në Kumanovë vazhdon, në Qendrën e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup, janë parë më shumë se 10 helikopterë të zbresin herë pas here për të sjellë të plagosur.

Informacionet kanë qenë të vështira për t’u siguruar, pasi mjekët kanë marrë urdhër nga autoritetet të mos nxjerrin asnjë informatë.

Atje, mësohet të jetë edhe ministri i shëndetësisë, Todorov.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.