Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të paktën 700 palestinezë janë vrarë në 24 orët e fundit

NULL NULL
03.12.2023 10:33
Gaza
Gaza

Më shumë se 700 palestinezë janë vrarë në Gaza gjatë 24 orëve të fundit.

Kështu tha Drejtori i Përgjithshëm i Zyrës së Qeverisë për Media në Gaza.

Ai shtoi se mbi 1.5 milionë njerëz janë zhvendosur gjithashtu në Rripin e Gazës, raporton Al Jazeera, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.