Të ndarë por Kendra dhe Hank vazhdojnë bashkëjetesën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të ndarë por Kendra dhe Hank vazhdojnë bashkëjetesën

NULL NULL
09/04/2018

Kendra Wilkinson dhe Hank Baskett po vazhdojnë të bashkëjetojnë, transmeton Klan Kosova.

32-vjeçarja dhe i dashuri i saj 35-vjeçar janë parë së bashku me fëmijët e tyre të dielën në Calabasas, California.

E gjithë familja ishte e shoqëruar me prindërit e Hank.

Pak ditë më parë, Kendra konfirmoi se ajo bëri kërkesë për divorc përmes një postimi emocional në rrjetet sociale.

“Sot është dita e fundit e martesës sime me këtë njeri të mrekullueshëm. Unë do ta dua gjithmonë Hank dhe do të jem e hapur, por tani për tani kemi zgjedhur të ndajmë rrugët tona”, shkroi ajo ditë më parë.

kendra wilkinson hank baskett april 2018 024061680kendra wilkinson hank baskett april 2018 024061680