Të martën tërheqja e shortit për çerekfinalen e Kupës së Kosovës  - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të martën tërheqja e shortit për çerekfinalen e Kupës së Kosovës 

NULL NULL
25.02.2023 16:06

Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar klubet dhe opinionin se tërheqja e shortit për fazën e çerekfinales së Kupës së Kosovës, do të mbahet, të martën, më datë 28 shkurt, në orën 12:00 në selinë e federatës.

Klubet pjesëmarrëse në këtë fazë të garës janë Prishtina, Llapi, Ballkani, Gjilani, Malisheva, Behari, Trepça’89 dhe Vushtrria.

Ndeshjet e ardhshme të kësaj gare pritet të sjellin përballje mjaft interesante dhe përplot emocion.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS