Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Të kemi zbuluar, të kemi zhveshë”, përplasen Artani dhe Juliana (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 23:26

Përplasjet në mes të banorëve sa vijnë e shtohen me të afruar edhe nata e madhe finale.

Sonte pati përplasje edhe në mes të Artanit e Julianës.

“Të kemi zbuluar, të kemi zhveshur”, u shpreh Artani.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme