Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Të kam bërë marketing për të shkuar në finale”, përplasen Juliana dhe Mbresa (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 13:07

Juliana dhe Mbresa sot kanë debatuar me njëra-tjetrën për çështjen se si arriti deri në finale të Big Brother Vip Kosova, Mbresa.

Juliana i tha këngëtares se ajo është arsyeja se pse e preku finalen.

“I kam bërë marketing, kam thënë se Mbresën e shoh në finale”, ka thënë Juliana.

Ndërsa, Mbresa reagoi menjëherë duke u shprehur: “Të lutem, a mundesh mos të shprehesh këtu, mua njerëzit me kanë votuar”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.