Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të gjithë sytë tek Kaderi, meshkujt shfaqin interesim ta njohin më shumë (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 14:22
Kader

Djemt e shtëpisë ishin të interesuar të dinin më shumë për Kaderin.

Ku ata e pyetën se a është single, dhe ajo tha se është single.

Në një moment Ylli tha “unë nuk kam dëshirë me të gënjy as ti mos më gënje”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.