Të gjithë në Barca shpresojnë në qëndrimin e Iniestas - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të gjithë në Barca shpresojnë në qëndrimin e Iniestas

NULL NULL
19/03/2018

Supermesfushori, Andres Iniesta, në fund të sezonit aktual mund të largohet nga Barcelona.

Por të kundërtën e duan bashkëlojtarët e tij, shkruan Goal, përcjell Klan Kosova.

Është portieri i skuadrës Marc-Andre ter Stegen që ka thënë se klubi është i bashkuar rreth dëshirës që spanjolli të mbetet aty edhe pas kësaj vere.

“Ai është vendim personal, por që të gjithë shpresojmë që ai të qëndrojë pasi është njeri i madh”.

“E dimë se na duhet të ecim para deri në fund të sezoni, por që ai na duhet tash edhe shumë e shumë vite të tjera”.

“Po mendojmë për ta tashmen dhe ai do ta marrë vendimin. Shpresoj shumë që të qëndrojë, por që ai është i vetmi që e di se çfarë duhet të bëjë”.