Të gjithë "bashkë" kundër Xhulit - akuzat, kritikat dhe komentet pikante mbi banoren e BBVK-së (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të gjithë “bashkë” kundër Xhulit – akuzat, kritikat dhe komentet pikante mbi banoren e BBVK-së (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 21:29

Spektakli i sotëm Prime i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka nisur me një video material kushtuar banores, Juliana Nura e njohur tanimë si Xhuli.

Kësisoj, video materiali i titulluar “Të gjithë kundër Xhulit”, sjellë momentet më pikante kur banorët e ndryshëm kanë folur rreth saj me konotacione negative.

Ndër banorët më të zhurmshëm kundër Xhulit mbeten Stresi, Vivien, Andi dhe Gresa.