Të famshmit që uruan Bajramin (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të famshmit që uruan Bajramin (FOTO)

NULL NULL
11/08/2019

Urimeve për festën e Kurban Bajramit nuk i ndahen as fytyrat tona publike.

Ndjekësve të tyre dhe myslimanëve anembanë ata kanë zgjedhur që t’u urojnë me anë të postimeve në rrjete sociale, një përmbledhje të së cilëve mund ta shihni më poshtë.

https://www.instagram.com/p/B1A7pD9H-I9/

https://www.instagram.com/p/B1A9gKmH4gS/

https://www.instagram.com/p/B1A9Zszj0IH/

View this post on Instagram

URIME FESTA E KURBAN BAJRAMIT ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

https://www.instagram.com/p/B1BEgOPHndJ/

View this post on Instagram

Me fat Kurban Bajrami

A post shared by 𝐃𝐎𝐍 𝐀𝐑𝐁𝐀𝐒 (@iamdonarbas) on