Të famshmit që rritën flokët që u dukën më bukur (FOTO)

Të famshmit që rritën flokët që u dukën më bukur (FOTO)

NULL NULL
1 day më parë

Hugh Jackman, Daniel Radcliffe, Colin Farrell, madje edhe Bruce Willis – jemi mësuar t’i shohim me flokë të shkurtër, por të gjithë këta i rritën flokët të paktën një herë gjatë jetës së tyre dhe na shtangën me ato pamje.

Pavarësisht nëse ishte për ndonjë pjesë të filmit apo thjesht për të ndryshuar stilin e tyre, ne jemi kënaqur që personazhet e famshëm e marrin atë guxim dhe na tregojnë anët e ndryshme të vetvetes.

Në bëmë 19 kolazhe për ata prej jush që mund të keni harruar se si dukeshin të famshmit tanë të preferuar meshkuj me flokë të gjatë.

Le t’i hedhim një sy së bashku këtyre artistëve me flokë të gjatë dhe të shkurtër, dhe të vendosim se cilin stil e duam më shumë.

Jason Momoa

Hugh Jackman

Mel Gibson

Jared Leto

David Beckham

Daniel Radcliffe

Ashton Kutcher

Bruce Willis

Colin Farrell

Keanu Reeves

Orlando Bloom

Harry Styles

Chris Hemsworth

Tom Cruise

Antonio Banderas

Viggo Mortensen

Christian Bale

Johnny Depp

Brad Pitt