Të famshmit që janë miq të ngushtë (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të famshmit që janë miq të ngushtë (FOTO)

NULL NULL
01/12/2019

Gjithkush ka nevojë për miq!

Ndonjëherë ju duhet të telefononi dikë për ndihmë, të ndani gëzimin dhe pikëllimin tuaj, ose thjesht për një bisedë, transmeton Klan Kosova.

Të famshmit nuk janë të përjashtuar në këtë drejtim, edhe pse më shpesh ata kanë miqësi me kolegët e tyre.

Më poshtë i keni disa shembuj të mrekullueshëm të miqësive të gjata dhe të forta në mes njerëzve të famshëm:

Penelope Cruz dhe Salma Hayek

1376305-650-1461046473-GettyImages-72370463

Brad Pitt dhe George Clooney

1376155-650-1461046473-GettyImages-110014332

Courteney Cox dhe Jennifer Aniston

1376205-650-1461046473-GettyImages-101552870

Matt Damon dhe Ben Affleck

1376255-650-1461046473-GettyImages-458609936

Drew Barrymore dhe Cameron Diaz

1376105-650-1461046473-GettyImages-111230515

Bradley Cooper dhe Gerard Butler

1376055-650-1461046473-GettyImages-173108859

Naomi Watts dhe Nicole Kidman

1376605-650-1461046473-GettyImages-160131214

Tobey Maguire dhe Leonardo Di Caprio

1376455-650-1461046473-GettyImages-86261073

Madonna dhe Gwyneth Paltrow

1376505-650-1461046473-GettyImages-75872956