19:30, 12 Tetor 2018

Është një tjetër martesë mbretërore! Princesha Eugenie u martua me Jack Brooksbank në kështjellën Windsor, dhe ashtu si për rastin e Harry dhe Meghan, disa fytyra publike arritën t’ia dalin për të hyrë në listën e mysafirëve mbretërorë.

ja disa prej tyre:

Kate Moss

image

Poppy Delevingne

image

Cressida Bonas

image

Ellie Goulding

image

Cara Delevingne

image

Naomi Campbell

Princess Eugenie Of York Marries Mr. Jack Brooksbank

James Blunt

BRITAIN-ROYALS-WEDDING-EUGENIE

Demi Moore

image