Të famshmet shtatzëna që na treguan si të dukemi bukur në këtë fazë të jetës (FOTO)

Të famshmet shtatzëna që na treguan si të dukemi bukur në këtë fazë të jetës (FOTO)

NULL NULL
6 days më parë

Në të kaluarën, gratë mbanin veshje “modeste” gjatë shtatzënisë. Në këtë periudhë të jetës, ato zgjidhnin rroba të gjera, të buta dhe të rehatshme që mund të fshehin dhe mbulojnë barkun e rrumbullakosur.

Sidoqoftë, në kohët moderne, të qenit shtatzënë nuk është më një justifikim për të mos veshur fustane të ngushta që tregojnë figurën, dhe veshjet e shumë personazheve të famshëm shtatzënë e dëshmojnë këtë.

Bright Side ka mbledhur fotografi të të famshmëve, duke vërtetuar se shtatzënia nuk është arsye për të veshur rroba të mërzitshme.

Kim Kardashian

Chanel Iman

Ciara

Fergie

Kylie Jenner

Kerry Washington

Miranda Kerr

Lily Rabe

Yvonne Strahovski

Shiri Appleby

Daniela Ruah

Halsey

Gal Gadot

Evangeline Lilly

Chelsea Tyler

Ginnifer Goodwin

Cardi B

Dania Ramirez