Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të famshmet që ngjasojnë më nënat e tyre

NULL NULL
03.05.2015 19:11
Janë disa nga të famshmet botërore që kanë ngjajshmëri të madhe me nënat e tyre.

Selena Gomez dhe Mandy Teefey

Selena Gomez ka postuar këtë foto në rrjetin instagram me mbishkrimin: ‘’E kam nga nëna ime’’

 

1430632435-nrm_1424715093-o-selena-facebook

 

Kim Kardashian dhe North West

Është e tëra nga gjenet e Kardashianëve. Kim ka postuar në anën e majtë foton e saj kur ishte fëmijë, e në anën e djathtë vajzën e saj North West.  Lirisht mund të themi se North do të rritet për t’u dukur e mrekullueshme.

1430632434-1424716641-screen_shot_2015-02-23_at_13659_pm (1)

 

 

Melanie Griffith and Dakota Johnson

Ato kanë të njëjtën hundë, të njëjtat buzë dhe të njëjtët sy – me një fjalë ato kanë të njëjtën fytyrë.

1430632429-nrm_1424722709-mcx-melanie-dekota-johnson1

 

 

Dorothu Nyong’o dhe Lupita Nyong’o

Modelja dhe aktorja e njohur Lupita Nyong’o ka postuar një foto ku krahason veten me nënën e saj , me mbishkrimin: “Si e ëma (1983), si e bija (2015).”

1430632437-1424714752-lupita11

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.