Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të enjten, Abdixhiku mban takimin e tretë konsultativ për gjendjen politike në vend

NULL NULL
13.07.2023 00:21
Abdixhiku

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, të enjten do ta mbajë takimin e tretë konsultativ për gjendjen politike në vend.

Sipas njoftimit të LDK-së, kësaj radhe Abdixhiku ka ftuar komunitetin akademik dhe diplomatë, raporton Klan Kosova.

“Nesër (e enjte), në orën 15:00, kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka ftuar komunitetin akademik dhe diplomatë, takimi i tretë konsultativ për gjendjen politike në vend, me theks të veçantë relacionet e Kosovës me aleatë”, thuhet në njoftimin e LDK-së.

Takimi mbahet në hollin e Bibliotekës Kombëtare të Kosovës duke filluar në orën 15:00.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.