10:23, 22 Shkurt 2020

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Sipas institutit hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë Celsius.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë