Të brendshmet e Natalie Portman - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të brendshmet e Natalie Portman

NULL NULL
17/05/2015

Bukuroshja 33 vjeçare, Natalie Portman tregoi qëllimshëm të brendshmet e saj të mbathura në festivalin e Cannes .

Natalie kishte një veshje me numër më të madh se të saj dhe fatmirësisht nuk tregoj diçka tjetër përveq të brendshmëve.

E veshur pak me shumë si në plazh, Natalie është paraqitur në të gjitha fotot e kthyer për çdo aparat fotografik./transmeton KlanKosova

Pjesa e prapme e veshjes ishtë tërësisht e dukshme.

Natalie nuk ishte e para që u përfol për fustanin e saj në festivalin e këtij viti të filmit të Cannes.

natalie-portman-290234  natalie-portman-290235