Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Të brendshmet e Natalie Portman

NULL NULL
17.05.2015 16:55

Bukuroshja 33 vjeçare, Natalie Portman tregoi qëllimshëm të brendshmet e saj të mbathura në festivalin e Cannes .

Natalie kishte një veshje me numër më të madh se të saj dhe fatmirësisht nuk tregoj diçka tjetër përveq të brendshmëve.

E veshur pak me shumë si në plazh, Natalie është paraqitur në të gjitha fotot e kthyer për çdo aparat fotografik./transmeton KlanKosova

Pjesa e prapme e veshjes ishtë tërësisht e dukshme.

Natalie nuk ishte e para që u përfol për fustanin e saj në festivalin e këtij viti të filmit të Cannes.

natalie-portman-290234  natalie-portman-290235

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.