Tayna vjen me “Taka” (VIDEO)

Tayna vjen me “Taka” (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Reperja e njohur, Tayna ka sjellur projekti e saj më të ri që titullohet “Taka”, njofton Klankosova.tv.

Kënga është verore dhe klipi gjithashtu përmban skena të nxehta ku repreja duket mjaftë seksi me veshjet që i ka përzgjedhur ti ketë pjesë të klipit.

Këtë verë ajo është mjaft aktive me koncerte dhe mbrëmje muzikore, derisa ndan çdo herë nëpër rrjetet sociale momentet më të mira të për fansat e saj.