13:07, 10 Shkurt 2019

Rep-artistja Tayna ka paralajmëruar këngën e saj të re.

Përmes Instagramit, ajo tregoi se projekti i ri ka temë personale dhe është hip-hop ashtu siç edhe e kemi parë shpesh, njofton Klan Kosova.

Kënga e saj e fundit është bashkëpunimi me Ledri Vulën që rezultoi goxha i suksesshëm.

Konkurs Pune

Lexo më shumë