Tayna edhe Buta thonë “Mashallah” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tayna edhe Buta thonë “Mashallah” (VIDEO)

NULL NULL
27.04.2023 21:10
Tayna Buta

Reperja Tayna ka ardhur me projektin e saj të ri.

Këngën “Mashallah”, ajo e ka sjellur në bashkëpunim me reperin Buta.

“Mashallah” thom sa here njehi pare. Mashallah ton këto pare si prej nafte”, është një pjesë e tekstit të kësaj kënge.

Projekti është publikuar para disa orësh në Youtube dhe deri më tani ka arritur t’i marrë 43 mijë shikime.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.