Taylor Swift i jep fund lidhjes gjashtëvjeçare? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Taylor Swift i jep fund lidhjes gjashtëvjeçare?

NULL NULL
09.04.2023 14:54
Taylor Swift

Taylor Swift dhe Joe Alwyn, këngëtarja dhe aktori të cilët kanë qenë së bashku për më shumë se gjashtë vjet, janë ndarë, thotë një burim për Page Six.

Ndarja thuhet se ka ndodhur disa javë më parë dhe bëhet e ditur se nuk ishte një ndarje dramatike.

“Nuk ishte dramatike. Marrëdhënia sapo kaloi rrjedhën e saj”, tha ky burim.

Taylor Swift dhe Joe Alwyn
Taylor Swift dhe Joe Alwyn

Gjatë gjithë viteve të tyre së bashku, Swift dhe Alwyn kanë qenë disa herë në qendër të thashethemeve të fejesës.

Swift dhe Alwyn u takuan në Met Gala 2016 dhe filluan të takoheshin disa muaj më vonë, megjithëse lidhja e tyre nuk u bë publike deri në vitin 2017./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.