Puthjet e Taylor Swift - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Puthjet e Taylor Swift

NULL NULL
18/05/2015

Taylor Swift dhe Calvin Harris kanë konfirmuar lumturinë e lidhjës së tyre ne Billboard Music Awards, të dielën në Las Vegas .

Superstari Dj Calvin siguroi t’a mbajë dorën ë të dashurës së tij e cila kishte të veshur një palë pantallona të bardha dhe mahnitës .

Dj i pashëm ishte i veshur me një këmishë të zezë dhe ishte i ulur së bashku më këngëtaren me stil kur dhe i dha një puthjë si pasojë e çmimit që ajo mori.

Ajo madje ka shkëmbyër puthje edhe më të nxehta me të dashurin pasi emri i saj është shpallur fitues i këngës më të mirë duke e mposhtur kështu Ed Sheeran dhe Sam Smith.

 

28CD307300000578-3085773-Sweet_nothings_Taylor_was_careful_to_make_sure_no_one_could_lip_-a-11_1431931481381

28CE08A400000578-3085773-Close_as_can_be_The_two_locked_their_arms_around_each_other_tigh-a-266_1431934659479 (1)

28CD4D2F00000578-3085773-Proud_Taylor_s_friend_Ed_Sheeran_looks_delighted_as_the_couple_e-a-17_1431931482085 (1)