Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Taylor Swift dhe Harry Styles “rrëmbejnë” trofe në iHeartRadio

NULL NULL
28.03.2023 20:45

“Anti-Hero” e Taylor Swift u zgjodh Kënga e Vitit dhe Harry Styles u emërua Artisti i Vitit në iHeartRadio Music Awards.

Ky ishte çmimi i dytë i natës për Swift, e cila mori edhe çmimin iHeartRadio Innovator. Ky çmim i jepet çdo vit një artisti që ka kontribuar në kulturën popullore. Marrësit e mëparshëm ishin Pharrell Williams, Justin Timberlake, U2, Bruno Mars, Chance the Rapper dhe Alicia Keys.

Në pranimin e çmimit, Swift tha se ajo kurrë nuk synoi të ishte një novatore si muzikante.

Styles nuk ishte i pranishëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, por shprehu falënderime përmes një videoje të regjistruar paraprakisht.

Ndërkohë, Doja Cat u shpall Artistja më e Klikuar e Vitit.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.