Taylor Swift bëhet virale në mediat sociale, i elektrizohen flokët gjatë performancës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Taylor Swift bëhet virale në mediat sociale, i elektrizohen flokët gjatë performancës (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 18:21

Këngëtarja e muzikës pop, Taylor Swift mund të mos e ketë planifikuar që këtyre ditëve të bëhej virale në mediat sociale, por flokët e saj e shndërruan në një të tillë.

E gjithë situata ndodhi, përderisa Taylor ishte duke interpretuar hitin e saj të dikurshëm “I knew you were trouble” në stadiumin “State Farm” të Arizonës dhe flokët e veta dukeshin se janë ngritur nga elektriciteti.

Pamjet nga momenti spontan i yllit të hitit “You belong with me” u bënë virale dhe përdoruesit e mediave sociale,  sidomos në TikTok kanë bërë pafund shaka me Swift.

“Sa më shumë e shikoj këtë, aq më qesharake bëhet”, shkroi një komentues, derisa një tjetër u shpreh duke thënë – “E di që Taylor po e shikon këtë video dhe po qesh fort”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

@gerrrrrry27

her hair lol💀… No its Ashley 😹 @Taylor Swift #theerastour #taylorswift

♬ original sound – Gerrrrrrald