22:00, 4 Nëntor 2018

Taulant Bajraliu ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Boll” dhe është ritmike.

Për anën vizuale të projektit është përkujdesur Dasma Production.

Këngëtari Taulant Bajraliu është mjaft i pëlqyer nga publiku, e sidomos për baladat e tij, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë