Tatuazhet metalike në trend - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tatuazhet metalike në trend

NULL NULL
24/05/2015

Tatuazhet metalike u përhapen shumë shpejtë, edhe pse trendi i tyre nuk lindi shumë kohë më parë.

Të tilla tatuazhe janë të përkohshme kështu që mund t’i praktikojnë edhe personat që tremben para idesë për të patur një tatuazh gjithë jetën.

Janë shumë trendi për vajzat e reja, që mund të përdorën edhe në jetën e përditshme përveçse në plazh, dhe nuk kushtojnë shumë.

Ja disa nga vajzat të cilat kanë zgjedhur këto tatuazhe si një formë e artit të trupit:

Ta

Tatooo

Me

Fun

Ele

Metalic

 Tatoos