Tatuazhe të pazakonta (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tatuazhe të pazakonta (FOTO)

NULL NULL
13/04/2018

Për shumicën, të bësh tatuazh është një mënyrë e zakonshme e të shprehurit të vetes në botën moderne. Por, për fat të keq, nuk janë të gjitha tatuazhet unike.

Megjithatë ne kontrolluam internetin dhe për ju gjetëm disa ide interesante dhe të pazakonta.

View this post on Instagram

small tattoo for a good friend in prague 🇨🇿

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

https://instagram.com/p/BhS5-u_Bm4C/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

++ peekaboo 🌹 ++

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

View this post on Instagram

to throw its skin

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

View this post on Instagram

🌈🌈color line @hktattoo_zada

A post shared by Mini Lau (@mini_tattooer) on