Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tare flet për të ardhmen e Milinkoviq-Saviq

NULL NULL
nga Shpend Spahija 23.05.2023 09:22

Drejtori i Lazio, Igli Tre, ka folur për të ardhmen e mesfushorit Sergej Milinkoviq-Saviq për mediet italiane.

“Do të takohemi së shpejti për ta diskutuar situatën. Gjithçka mund të ndodhë, është edhe mundësia që të shitet tek ndonjë klub. Atij i pëlqen klubi dhe e respekton atë, trajnerin dhe kryetarin”, tha Tare.

Kontrata e Milinkoviq-Saviq skadon në qershor të vitit 2024 dhe shumë klube të mëdha evropiane kanë shprehur interesimin për transferimin e tij.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.