Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Talenti kosovar nënshkruan me klubin e madh polak

NULL NULL
15.01.2020 11:44

Talenti i Kosovës, Florian Loshaj sot është bërë me skuadër të re.

23 vjeçari kosovar ka nënshkruar me skuadrën polake, KS Cracovia.

Mesfushori i talentuar ka braktisur skuadrën rumune Politehnica Iasi për të nënshkruar me Cracovian.

Loshaj me skuadrën polake do të ndjekë titullin pasi që aktualisht Cracovia rënditet në pozitën e dytë tabelare.

Të dielën që lamë pas, Loshaj ka debutuar me Kosovën në përballjen ndaj Suedisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.