Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Talenti i karantinës me këngë të re për dashurinë e humbur (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 11:51

I ftuari i radhës te emisioni Shija e Anës ishte talenti i karantinës, i cili nga një orë live futej në Instagram nga studioja e tij duke i kënaqur ndjekësit me këngë të ndryshme, përfshirë edhe ato nga muzika turke.

Kushtrim Kelani te “Shija e Anës” rikthehet në kohë duke kënduar disa nga koverët shqiptar e turk, por edhe duke e kënduar e zbuluar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Nora Istrefin “ E hupa zemrën tane “.

Për të parë intervistën e plotë klikoni në linkun më poshtë:

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.