Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Takohet me macen e saj pas pesë vjetësh (FOTO)

NULL NULL
19.03.2018 12:52

Një grua është ribashkuar pas pesë vjetësh me macen e saj të zhdukur.

Madje Nguhi Muturi, e cila ka 23 vjeç,  mësoi se macja e saj ishte duke jetuar me fqinjin e saj më të afërt, njofton Klan Kosova.

Ajo bëri të ditur në Tëitter, se Pantera e saj e zezë, ishte kthyer në shtëpinë e saj të premtën, disa vite pasi ishte larguar.

23 vjeçarja zbuloi po ashtu se macja e saj ishte zhdukur ndërsa po mendonin se ajo po flinte në një strehimore kafshësh për pothuajse 15 milje larg shtëpisë së tyre.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.