Tahiri takon ambasadorin amerikan Lu - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tahiri takon ambasadorin amerikan Lu

NULL NULL
06/10/2015

Ambasadori amerikan, Donald Lu, po zhvillon një takim me ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Takimi mes diplomatit amerikan dhe ministrit Tahiri ka nisur pak minuta më parë në Ministrinë e Brendshme. Tema kryesore e këtij takimi është drafti për Byronë e Hetimit./Shekulli.al