Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tahiri për Kurtin: T’i plotësojë kërkesat e Amerikës pa vonesë, pavarësisht se është antiamerikan

NULL NULL
01.06.2023 11:11
Edita Tahiri
Edita Tahiri

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri, përmes një postimi në Facebook ka thënë që kryeministri Albin Kurti duhet t’i plotësojë kërkesat e Amerikës pa vonesë.

Tutje, ajo ka thënë se Kurti duhet ta bëjë këtë veprim, pavarësisht se siç u shpreh ajo, është antiamerikan, përcjell Klankosova.tv.

“Kurti të plotësojë kërkesat e Amerikës pa vonesë, pavarësisht se është antiamerikan, sepse Kosova është mbi të gjitha. Kosova sot e ndëshkuar nga aleati kryesor amerikan do ta ndëshkojë Kurtin”, ka shkruar Tahiri.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.