Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tahiri i shqetësuar me idenë e Kurtit: Në ora 22.00 krejt e kqyrin Big Brother

NULL NULL
02.03.2023 16:30

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, e ka mbështetur vazhdimin e seancës raportuese siç kërkoi kryeministri Albin Kurti sonte për nga ora 22.00.

Megjithatë, ai shfaqi një shqetësim për idenë e tij, për vëmendshmërinë e opinionit ndaj këtij diskutimi për dialigun, meqë tha se të gjithë në atë kohë janë të orientuar në Big Brother, transmeton klankosova.tv.

”Normal që edhe ne e mbështesim në ora 22.00. Por, kjo është një hajgare e madhe që po ndodhë me këtë debat. Nuk e meritojnë qytetarët e Kosovës një kryeministër me u sjell kështu. Sepse në ora 22.00 nuk e kqyr kërkush, krejt e kqyrin Big Brother”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.