Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ta lëpijmë lugën të gjithë në një farë mënyre”, nysat bëjnë shaka (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 16:12

Bruno i tha sot Stresit se ndoshta nuk i pengon që ai dhe Vedati e përdorën lugën që hante reperi.

“Ndoshta, nuk të pengon që ta lëpijmë gjuhën”, ka thënë Bruno.

Stresi tha se jo nuk më pengon, dhe më pas qeshën të gjithë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.