"Ta bona be nënën time, o ti djalë", Gresa debaton ashpër me Andin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ta bona be nënën time, o ti djalë”, Gresa debaton ashpër me Andin (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 18:09

Andi dhe Gresa sot e patën një përplasje derisa ajo dëshironte ta dëgjonte Brunon që i tregonte diçka, në ato momente fliste dhe Andi.

Modelja i kishte thënë atij që të ndalej, e ky vazhdonte të fliste. Këtë çështje në fjalë, dyshja vazhdoi ta diskutonte edhe jashtë kur dolën.

Gresa mundohej t’i sqaronte Andit të gjithë ngjarjen që e kishte penguar nga ai në këto momente.

“”Ta bona be nënën time, o ti djalë. Ti vazhdoje edhe flisje, nuk u ndale”, ka thënë Gresa.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.