Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Szunyog takohet me Lladrovcin: Përgëzime për zbatimin e projektit të BE-së për arsim

NULL NULL
25.06.2024 13:41

Shefi i Zyrës së BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, ka thënë se sot e ka vizituar Drenasin dhe është takuar  me kryetarin Ramiz Lladrovci.

Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se kanë diskutuar për çështjet e qeverisjes lokale.

“E përgëzova për zbatimin e një projekti të financuar nga BE-ja që synon adresimin e nevojave të sistemit arsimor të Kosovës dhe përmirësimin e cilësisë së mësimdhënies”, ka thënë Szunyog. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.