Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Szczesny u largua nga loja para kohe, kishte dhimbje në gjoks

NULL NULL
14.04.2023 00:26
Wojciech Szczęsny

Portieri i Juventusit Wojciech Szczęsny, është larguar nga loja në minutën e 40 të ndeshjes kundër Sportingut.

U dyshua se ai kishte probleme me zemër pasi që prekte vazhdimisht gjoksin.

Szczęsny, pasi u zëvendësua iu nënshtrua ekzeminimeve mjekësore.

Por, duket se gjithçka kaloi pa ndonjë problem.

Vet ai deklaroi se nuk ka asnjë problem.

Bëmë kontroll mjekësor, gjithçka është mirë. Isha i shqetësuar, nuk mund të merrja frymë por tani ndihem mirë. Testet konfirmuan se nuk ka asnjë problem”, tha ai.

Juventus fitoi me rezultat 1:0, në ndeshjen e parë çerekfinale kundër Sporting Lisbonës.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.