Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Symbi L.L.C” sjellë dhurata për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:05

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë surprizuar me disa dhurata nga “Symbi L.L.C”.

“Symbi L.L.C” është një kompani distributor ekskluziv i brendit të famshëm francez “David Jones”, produktet origjinale i gjeni në qendër të Graqanicës.

Banorët i kanë marrë dhuratat e tyre, dhe i kanë pëlqyer shumë.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.