Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Syla tregon se ku gjenden “gërrnaçat” më të mëdhenj (VIDEO)

NULL NULL
04.06.2023 16:20
Valon Syla

Sot në emisionin “Shija e Anës” i ftuar ka qenë gazetari, Valon Syla.

Ai në këtë emision foli për tema të ndryshme, duke filluar nga ushqimi, diaspora, politikanët e deri tek hobit e tij.

Syla tregoi edhe se ku gjenden sipas tij, siç shprehet ai, “gërrnaçat” më të mëdhenj.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.